KURSY NA PRAWO JAZDY KAT.B Z DOFINANSOWANIEM

Zapraszamy osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami ruchu posiadające orzeczenie o niepełnosprawności na kursy z dofinansowaniem. Wpłata własna to tylko 400zł wymagana na początku kursu. 1800zł dofinansowania realizowane jest przez Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPiNKa www.spinka.org.pl , po ukończeniu kursu przez kursanta.

 

Kto może otrzymać dofinansowanie do kursu:

- beneficjentem dofinansowania może być osoba niepełnosprawna z dysfunkcjami ruchu lub mowy i słuchu, posiadająca aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- osoba niepełnosprawna, która uzyskała orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami silnikowymi

- osoba niepełnosprawna, która złożyła Wniosek o dofinansowanie do Stowarzyszenia SPiNKa


Łącznie muszą być spełnione w/w 3 warunki, aby otrzymać dofinansowanie.

 

Po akceptacji Wniosku wraz z załącznikami, Stowarzyszenie SPiNKa wystawia Promesę. Wtedy możemy rozpocząć kurs na prawo jazdy.

 

Kursy z dofinansowaniem realizujemy, w zależności od miejsca zamieszkania chętnej osoby niepełnosprawnej, we współpracy z jednym z czterech Ośrodków Szkolenia Kierowców:

- OSK MODEL - www.osk-model.com

- OSK BABSKA - www.babska.pl

- OSK SILVER - www.silver-naukajazdy.pl

- AUTO SZKOŁA w Otwocku - www.gorna55.pl

 

Zapraszamy chętne osoby niepełnosprawne z Warszawy i okolic, a w szczególności mieszkańców dzielnic prawobrzeżnych:

BIAŁOŁĘKA, TARGÓWEK, PRAGA PÓŁNOC, PRAGA POŁUDNIE, REMBERÓW, WAWER oraz z

SEROCKA, NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO, ŁOMIANEK, JABŁONNY, LEGIONOWA, NIEPORĘTU, RADZYMINA, WOŁOMINA, MAREK, ZĄBEK, ZIELONKI, JÓZEFOWA, OTWOCKA.

 

Kontakt: 881 567 667     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

TY TEŻ MOŻESZ PROWADZIĆ!